İletişim Bilgileri

asklambasi.com Ürünlerimiz Faturalıdır

  • Yetkili Kişi: Emre TOKMAK
  • Telefon numarası: +90 (538) 9122-25-92
  • MSN: by.chatlak@hotmail.com
  • Adres: Kocaeli Gölcük, İzmit, Kocaeli, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler

İş Arkadaşına Ne Hediye Alınır?

İş Arkadaşına Ne Hediye Alınır?

01.04.2017

İş Arkadaşına Ne Hediye Alınır?
İş yerlerindeki donanımın artması ile birlikte ofis içi kullanıma yönelik aksesuar, donanım ve gereksinimler de çeşitlik kazandı. Kablo düzenleyicilerden, eğlenceli asklambasi mesaj içerikli muglardan, farklı tasarımlı masa üstü araç gereçlerine kadar pek çok neşeli seçenek iş arkadaşınız için seçebileceğiniz hediye seçeneklerinden…

Genellikle hediye seçiminde hediye alınacak kişinin kişisel özelliklerinden ve ihtiyaç duyabileceği gereksinimlerden yola çıkmak hedeflenir. Oysaki söz konusu iş arkadaşı olunca, hediye seçiminde iş dünyasına yönelik seçeneklere bakmak daha akılcı bir yaklaşım… Peki, iş arkadaşımıza hediye seçerken nelere dikkat etmeli, neleri seçmeliyiz?

İş Arkadaşına Hediye Seçimi
Öncelikle iş arkadaşınız için pahallı ve kişisel bir hediye seçmemeye dikkat edin. Yılbaşı çekilişlerinin amacı en pahallı olanın değil belirli bir bütçe içinde kendinizi hatırlanır kılacak olanın seçilmesidir. Bu nedenle hedefiniz akılcı bit bütçe ile ofis kullanımına yönelik bir hediye seçilmesi olmalıdır.

Elektronik Her Zaman Akılcı Bir Seçenektir

İş arkadaşınızın kullandığı cep telefonu markasına özel aksesuarlar; daha fazla depolamaya ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz iş arkadaşınız için harici hard disk ya da USB bellekler; müzik dinlemekten hoşlanan çalışma arkadaşınız için kulaklık ya da hoparlör satın alabilirsiniz.

Mesaj İçeren asklambasi Ofisler İçin En İdeali

Gün içinde kahve ve çay tüketimi ofis çalışanları için olmazsa olmazlardandır. Ve bu tüketime eşlik eden mug ve bardaklar da iş arkadaşları için ayrı önem taşır. Bu yıl başında çalışma arkadaşınıza özel bir mug hediye edebilirsiniz. İşte birkaç kişiselleştirilmiş seçenek…

Fotoğraf çekmeyi seven bir iş arkadaşınıza objektif formunda bir mug hediye edebilirsiniz. “Mug’ıma Dokunma” yazılı ya da bisküvi çekmeceli bir mug da neşeli seçeneklerden olacaktır.

asklambasi, Kol Düğmesi,saat Vazgeçilmez Klasikler

Her ofis çalışanının ihtiyacı olan klasik aksesuarlardandır, fular, kravat, kol düğmesi, kemer, evrak çantası… Yılbaşında iş arkadaşınıza siz de bu klasik seçeneklerden birini hediye edebilirsiniz. Ama öncesinde mutlaka iş arkadaşınızın zevkine uygun bir seçim yaptığınızdan emin olun.

Kırtasiye ve Masa Üstü Araç-Gereçleri

Hemen her ofiste ihtiyaca yönelik donanımlar her ne kadar tedarik edilse de bu donanımları kişiselleştirmede hiçbir mahsur yok. Örneğin çikolata seven bir iş arkadaşınıza çikolata formunda tasarlanmış bir defter; her sabah tost yeme alışkanlığındaki arkadaşınıza tost formu ve deseninde hazırlanmış bir not defteri hediye edebilirsiniz. asklambasigeri dönüşüm kutusu formunda kalemlik; Iphone formunda bir hesap makinesi hediye edebilir ya da bavul etiketi, kartvizitlik, eğlenceli tasarımları ile dikkat çeken kalemlerden oluşan bir hediye paketi tasarlayabilirsiniz.