İletişim Bilgileri

asklambasi.com Ürünlerimiz Faturalıdır

  • Yetkili Kişi: Emre TOKMAK
  • Telefon numarası: +90 (538) 9122-25-92
  • MSN: by.chatlak@hotmail.com
  • Adres: Kocaeli Gölcük, İzmit, Kocaeli, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler

Burçlara Göre Hediye Seçimi

Burçlara Göre Hediye Seçimi

01.04.2017

Koçlar hediyeyi severler. Onları heyecanlandıran, renkli, eğlenceli her şey bir koçu mutlu eder. Özellikle sürpriz hediye severler. Ne yaparsanız yapın onların özel günlerini unutmayın. Gerçek bir Koç, özel gününün hatırlanmasına çok büyük önem verir…
Hangi burç için hangi hediye alınmalı, bu yazı serisinde bu bilgileri paylaşacağım…

Burçlara göre hediye olur mu? Bu sorunun cevabı için konuyu biraz başa sarmak lazım…

Kimileri astrolojinin bilim olduğunu ve burçların özelliklerinin doğru olduğunu iddia ederken, kimileriyse burçların aslında sadece bir pazarlama aracı olduğunu, insanların karakterlerini burçların belirlemediğini iddia eder. Astrolojinin bilim olup olmadığı tartışıladursun, astroloji dünyada çoktan milyar dolarlık bir ekonomi yarattı bile.

Hepimizin burcunun özelliğine bakıp kendi özellikleriyle karşılaştırmışlığı mutlaka vardır. Hatta büyük tartışmalar çıkar.

– ” Cemil, bak burcumda benim agresif olduğumu söylüyor ama ben çok sakinim, değil mi?”
– ”Hayır Arzu, aynen öylesin. Çok agresifsin. Olur, olmadık yerlerde parlıyorsun.”
– ”Sensin agresif, geçen gün durduk yere eskileri açan sen değil miydin?” diye uzar gider bazı konuşmalar.

Astrolojinin bizim kültürümüzde de ayrı yeri vardır. Sabah programlarına konuk olan burç yorumcuları, sohbet arası kahve falları, televizyon programlarını sık sık domine eden rüya tabircisi ablalar hayatımızda önemli yer tutarlar. Çoğu bayanın gazeteyi aldığında ilk yaptıkları, günlük burç yorumlarını okumaktır. Tıpkı erkeklerin gazetelerin direkt spor sayfalarına bakması gibi…

Hatta ve hatta kalıplaşmış cümlelerimiz vardır: ”Fala baktırma, falsız da kalma” diye.

Hal böyleyken burçlara göre hediyeler olmaz mı? Sizin için burçların karakteristik özelliklerini araştırdık ve hangi burca hangi hediye alınmalı sorusuna cevap aradık. Bundan sonra ara ara farklı makalelerde burç hediyelerinden bahsedeceğiz.

Burçlara Göre Hediyeler

Koç Burcuna Alınabilecek Hediye Seçenekleri…

Koçlar hediyeyi severler. Onları heyecanlandıran, renkli, eğlenceli her şey bir koçu mutlu eder. Özellikle sürpriz hediye severler. Ne yaparsanız yapın onların özel günlerini unutmayın. Gerçek bir Koç, özel gününün hatırlanmasına çok büyük önem verir.

Koç Burçları Hangi Hediyelerden Hoşlanırlar?

asklambasi : Koçlar ilk olmayı ve gösterişi çok severler. Onlara gösterişli takılar, küpeler kendilerini farklı hissettirir.

Öğretici Kaynaklar: Koçlar yenilikleri takip eden, kendini geliştirmeye yatkın burçlardır. Bu yüzden onların hobilerine ve ilgi alanların dikkat ederek onlara eğitici kitap,asklambasi alabilirsiniz.

Elektronik ürünler: Koçlar elektronik aletleri heyecanla karşılar ve onların teknolojiye büyük merakları vardır. Bir video oyunu, GPS ya da tablet onun fazlasıyla ilgisini çekecektir.

Mutfak Aksesuarları: Koçlar mutfakta kendilerini rahat hissederler. Mutfak evlerinin en değerli yeridir. Yemek yemeyi sevdikleri kadar, yapmayı da severler. O yüzden onlara alacağınız mutfak dekor eşyaları ya da mutfak için bir elektronik alet en iyi seçimlerden olacaktır.